torby/etui/plecaki
Torba na notebooka 13-14 cali Slim Case TWO
- Pasuje do:
- Notebooki o przekątnej ekranu: 13-14 cali
- Notebooki o maksymalnych wymiarach: 350 x 245 x 25 mm
- Wymiary:
275 x 370 x 35 mm
- Rodzaj: Torba
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
84,32 zł / szt
103,71 zł brutto
Torba na notebooka 13-14 cali Slim Case TWO
Bazując na filozofii "dokładnie to, czego potrzebujesz - nic więcej, nic mniej", nowa linia wyznacza złoty standard jakości w swojej klasie cenowej. TWO udowadnia, że atrakcyjna cena może iść w parze z najwyższą jakością oraz odpowiedzialnym podejściem do środowiska. Każdy model to połączenie solidnej konstrukcji, funkcjonalnych rozwiązań i ponadczasowego designu, wykonane z wysokiej jakości materiałów rPET. To niezawodna ochrona Twoich urządzeń i świadomy wybór, który wspiera zrównoważony rozwój.
| Waga | 340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 280 x 380 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymiary | 275 x 370 x 35 mm |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | rPET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |