Obudowa Elite 302 czarna
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 1
- Liczba miejsc montażowych: 2
- Maksymalna ilość wentylatorów: 6
- Pełna specyfikacja
ELITE 302
Wysoka jakość w przystępnej cenie oraz dbałość o szczegóły sprawiają, że Cooler Master Elite 302 to opłacalne i oszczędzające miejsce rozwiązanie dla graczy i użytkowników komputerów.
Elite 302 wyposażona jest w dużą kratkę wlotową i trzy wentylatory 120 mm ARGB, które zapewniają płynną i wydajną pracę systemu. Całkowicie czarne wykończenie oraz osłona zasilacza umożliwiają budowę estetycznego i funkcjonalnego zestawu.
PANEL WLOTOWY BEZ NARZĘDZI
Zbudowany z dużej, nieograniczonej kratki wlotowej, która zapewnia odpowiednie chłodzenie i wydajność systemu. Przedni panel mocowany jest na magnesy, co ułatwia codzienną konserwację.
NIEOGRANICZONY PRZEPŁYW POWIETRZA
Fabrycznie zainstalowane 3 wentylatory 120 mm ARGB zapewniają znaczny przepływ powietrza oraz dodają stylu całemu systemowi.
DUŻE MOŻLIWOŚCI, MINIMALNA POWIERZCHNIA
Pomimo kompaktowych rozmiarów, Elite 302 obsługuje karty graficzne do 365 mm oraz chłodzenia procesora do 163,5 mm, oferując solidny potencjał do przyszłych ulepszeń.
WSZECHSTRONNE OPCJE TERMICZNE
Obsługa do sześciu wentylatorów oraz chłodnic 280/360 mm zapewnia wysoką wydajność bez kompromisów.
PRZEWIEWNA OSŁONA ZASILACZA
Osłona PSU jest wentylowana nad miejscem montażu zasilacza, co pozwala na instalację aktywnie chłodzonych jednostek w różnych orientacjach, przy jednoczesnym zachowaniu wsparcia dla zasilaczy pasywnych.
OBSŁUGA USB TYPU C
Port USB Type-C wbudowany w panel I/O umożliwia wielozadaniowy, szybki i wygodny transfer danych.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cooler Master |
|---|---|
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 1 |
| Liczba miejsc montażowych | 2 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 6 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 365 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 163.5 |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120/140 mm (góra) |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm ARGB (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (góra) |
| Maksymalna długość zasilacza | 160 |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 4 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Wymiary | 390 x 203.5 x 430 mm |
| Waga | 5.38 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Micro ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 6540 kg |
|---|---|
| Wymiary | 480 x 265 x 450 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |