telewizory
Telewizor 75 cali MINI LED 75PML8709/12
- Model:
75PML8709/12
- Smart TV: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
4 560,30 zł / szt
5 609,17 zł brutto
75PML8709/12
Telewizor Mini-LED z Google TV zapewnia najlepszą rozrywkę!
Skorzystaj z naszego najbardziej przystępnego cenowo telewizora Mini-LED Smart TV! Niezwykle realistyczny obraz i dźwięk Dolby Atmos podkręcają atmosferę podczas oglądania filmów i programów oraz grania w gry. Technologia Quantum Dot zapewnia kolory tak żywe, że można je poczuć.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 75PML8709/12 |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 990 |
| Głębokość z podstawą | 325 |
| Waga z podstawą | 31.4 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Obraz | HDR10+ |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 60 |
| Funkcje | Czujnik światła |
| System TV | Google TV |
| System dźwięku |
|
| Telegazeta (pamięć) | 1000 stron |
| Pobór mocy | 129 |
| Waga | 30.9 |
| Funkcje specjalne |
|
| Procesor | Czterordzeniowy |
| Wysokość | 970 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1670 |
| Głębokość | 85 |
| Panel | MiniLED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Waga | 38300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1880 x 190 x 1100 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |