obudowy
Obudowa Core P200
- Liczba miejsc montażowych: 17
- Wymiary:
249 x 475 x 678 mm
- Typ obudowy: Cube Case
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
441,25 zł / szt
542,74 zł brutto
| Waga | 12200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 750 x 170 x 700 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 17 |
| Wymiary | 249 x 475 x 678 mm |
| Typ obudowy | Cube Case |
| Moc zasilacza | Brak |
| Air Duct | Nie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |