obudowy
Obudowa Core P200
- Liczba miejsc montażowych: 17
- Wymiary:
249 x 475 x 678 mm
- Typ obudowy: Cube Case
- Full specification
Status: Out of stock
441.25 zł / szt
542.74 zł gross
| Weight | 12200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 750 x 170 x 700 cm |
Technical Specifications
| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 17 |
| Wymiary | 249 x 475 x 678 mm |
| Typ obudowy | Cube Case |
| Moc zasilacza | Brak |
| Air Duct | Nie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |