obudowy
Obudowa Core P100
- Liczba miejsc montażowych: 12
- Wymiary:
249 x 310 x 678 mm
- Pozostałe parametry:
Miejsca na dodatkowy wentylator:
- Boczny 4 x 120/140 mm
- Dół 4 x 120/140 mm
- Góra 4 x 120 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
345,28 zł / szt
424,69 zł brutto
Obudowa Core P100
| Waga | 10900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 750 x 180 x 550 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 12 |
| Wymiary | 249 x 310 x 678 mm |
| Pozostałe parametry | Miejsca na dodatkowy wentylator:
|
| Typ obudowy | Cube Case |
| Air Duct | Nie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |