obudowy
Obudowa Core P100
- Liczba miejsc montażowych: 12
- Wymiary:
249 x 310 x 678 mm
- Pozostałe parametry:
Miejsca na dodatkowy wentylator:
- Boczny 4 x 120/140 mm
- Dół 4 x 120/140 mm
- Góra 4 x 120 mm
- Full specification
Status: Out of stock
345.28 zł / szt
424.69 zł gross
Obudowa Core P100
| Weight | 10900 kg |
|---|---|
| Dimensions | 750 x 180 x 550 cm |
Technical Specifications
| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 12 |
| Wymiary | 249 x 310 x 678 mm |
| Pozostałe parametry | Miejsca na dodatkowy wentylator:
|
| Typ obudowy | Cube Case |
| Air Duct | Nie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |