obudowy
Obudowa Commander C34 Tempered Glass ARGB
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 0
- Ilość złącz zas. Floppy: 0
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
282,01 zł / szt
346,87 zł brutto
Obudowa Commander C34 Tempered Glass ARGB
| Waga | 9600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 590 x 310 x 535 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 0 |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Liczba miejsc montażowych | 8 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 5 |
| Wymiary | 462 x 233 x 533 mm |
| Waga | 7.86 |
| Pozostałe parametry | Chłodzenie:
Maksymalna ilość wentylatorów
|
| Ilość złącz zas. MOLEX | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Air Duct | Nie |
| Format | Mini ITX |
| Wentylator | 20 cm |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |