uchwyty
Uchwyt biurkowy FPMA-D550
- Przeznaczenie: Monitory
- Regulacja wysięgu: Tak
- Przekątna ekranu (min.): 10
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
288,03 zł / szt
354,28 zł brutto
| Waga | 5000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 305 x 465 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Neomounts |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 |
| Obciążenie (maks.) | 13 |
| Regulacja w pionie | 90 |
| Regulacja w poziomie | 180 |
| Wysięg (min.) | 0 |
| Wysięg (maks.) | 44 |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Obrót | 360 |
| Wymiary | Głębokość: 4- 46 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria montażowe |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |