puzzle
Puzzle 3D Żaglowiec Santa Maria
- Liczba elementów: 113
- Nr katalogowy:
T4008H
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
40,00 zł / szt
49,20 zł brutto
Opakowanie zawiera puzzle 3D, które umożliwiają złożenie modelu Żaglowiec Santa Maria.
Pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów statków i okrętów. Do ich złożenia nie potrzeba żadnych narzędzi. Puzzle są ponumerowane i znajdują się w specjalnych arkuszach.
| Waga | 455 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 225 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 113 |
| Nr katalogowy | T4008H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 44 x 16 x 39 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22.5 x 30 x 3.6 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |