niszczarki
Niszczarka JP 826C
- Rozmiar cięcia w mm: 3.8 x 40
- Wymiary:
645 x 305 x 390 mm
- Waga: 18.3
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
1 161,75 zł / szt
1 428,95 zł brutto
Kompaktowe niszczarki biurowe wyposażone w zaawansowane rozwiązania technologiczne, pozwalające na pełną automatyzację procesu niszczenia. Prosta, minimalistyczna bryła niszczarki doskonale wkomponowuje się w nowoczesną przestrzeń biurową.
| Waga | 20500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 480 x 400 x 720 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Wallner |
|---|---|
| Rozmiar cięcia w mm | 3.8 x 40 |
| Wymiary | 645 x 305 x 390 mm |
| Waga | 18.3 |
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/70g) | 18 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 240 |
| Pojemność kosza | 35 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | F - 1 |
| Możliwość niszczenia | płyty CD/DVD |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |