torby/etui/plecaki
Etui sleeve 13.3 czarne
- Pasuje do:
Notebooki, ultrabooki do 13.3"
- Wymiary:
Maksymalny wymiar urządzenia: 260 x 350 mm
- Rodzaj: Etui
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
42,85 zł / szt
52,71 zł brutto
Miękkie etui na laptopy, ultrabooki, Macbooki o przekątnej do 13,3" (260 x 350 mm)
- Pochłaniająca wstrząsy elastyczna pianka neoprenowa zapewnia maksymalną elastyczność i wytrzymałość
- Chroni urządzenie przed zadrapaniami i wstrząsami
- Pakowanie od góry ułatwiające użytkowanie i 2 długie suwaki zamka błyskawicznego
- Kształt pozwalający na łatwe umieszczenie w walizce lub torbie
- Miękki i lekki
- Dostępne w różnych kolorach i rozmiarach
| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 350 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Pasuje do | Notebooki, ultrabooki do 13.3" |
| Wymiary | Maksymalny wymiar urządzenia: 260 x 350 mm |
| Rodzaj | Etui |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Neopren |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |