przełączniki/rozdzielacze
Przełącznik drukarkowy USB 2/1
- Porty wejścia: 2 x USB Type B
- Porty wyjścia: 1 x USB Type A
- Wymiary:
120 x 85 x 28 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
22,31 zł / szt
27,44 zł brutto
DSU-21 Przełącznik do obsługi 2 urządzeń USB
| Waga | 180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 145 x 165 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Porty wejścia | 2 x USB Type B |
| Porty wyjścia | 1 x USB Type A |
| Wymiary | 120 x 85 x 28 mm |
| Waga | 0.15 |
| Pozostałe parametry | - Udostępnianie jednego urządzenia USB pomiędzy 2 komputery |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |