niszczarki
Niszczarka Hybrid S6
- Rozmiar cięcia w mm: 5.8
- Wymiary:
390 x 300 x 590 mm
- Waga: 12
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
1 465,15 zł / szt
1 802,13 zł brutto
Niszczarka przeznaczona do użytku domowego i biurowego. Technologia hybrydowa oszczędza zużycie i pobór energii podczas każdej pracy niszczarki.
| Waga | 11500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 420 x 350 x 530 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kobra |
|---|---|
| Rozmiar cięcia w mm | 5.8 |
| Wymiary | 390 x 300 x 590 mm |
| Waga | 12 |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji |
|
| Akcesoria opcjonalne | Kółka |
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/70g) | 28 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 240 |
| Pojemność kosza | 40 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | paski |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | E - 2 |
| Możliwość niszczenia | zszywki |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |