PCI
Karta sieciowa 1GB PCI-Express
- Porty we/wy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s
- Liczba anten : Nie dotyczy
- Antena: Nie dotyczy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
21,11 zł / szt
25,97 zł brutto
- Transfer danych 1000 Mbps
- Doskonały upgrade komputera
- Łatwa instalacja plug&play
- Kontroler Gigabit LAN na złączu PCI-Esxpress
- Złącze karty obsługuje prędkości 1000/100/10 Mbps
- Auto-negocjacja prędkości, (pair swap/polarity/skew correction, crossover detection)
- Automatyczne ustawienia adresu IRQ i I/O
- Obsługa Microsoft Windows, Mac OS, Unix / Linux, Novell
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 20 x 40 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Liczba anten | Nie dotyczy |
| Antena | Nie dotyczy |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Standardy | 802.1Q |
| Wymiary | 120 x 80 x 20 mm |
| Waga | 32 |
| Chipset | RTL8111C |
| Interfejs | PCIe |
| Typ | LAN |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |