niszczarki
Niszczarka Hybrid S6
- Rozmiar cięcia w mm: 5.8
- Wymiary:
390 x 300 x 590 mm
- Waga: 12
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
1 465.15 zł / szt
1 802.13 zł gross
Niszczarka przeznaczona do użytku domowego i biurowego. Technologia hybrydowa oszczędza zużycie i pobór energii podczas każdej pracy niszczarki.
Technical Specifications
| Brand | Kobra |
|---|---|
| Rozmiar cięcia w mm | 5.8 |
| Wymiary | 390 x 300 x 590 mm |
| Waga | 12 |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji |
|
| Akcesoria opcjonalne | Kółka |
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/70g) | 28 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 240 |
| Pojemność kosza | 40 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | paski |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | E - 2 |
| Możliwość niszczenia | zszywki |
| Weight | 11500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 420 x 350 x 530 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |