niszczarki
Niszczarka HD-300 C4
- Rozmiar cięcia w mm: 4 x 25
- Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g): 19
- Wymiary:
667 x 350 x 404 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
1 276,80 zł / szt
1 570,46 zł brutto
Seria niszczarek HD to nowoczesne wzornictwo, kompaktowy rozmiar oraz wysoka wydajność. Wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniają bezpieczeństwo i niezawodne użytkowanie. Niszczarki HD to idealne rozwiązanie do domu oraz biura.
| Waga | 23500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 490 x 450 x 740 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Wallner |
|---|---|
| Rozmiar cięcia w mm | 4 x 25 |
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g) | 19 |
| Wymiary | 667 x 350 x 404 mm |
| Waga | 19.7 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 240 |
| Pojemność kosza | 38 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | E - 3 |
| Możliwość niszczenia | karty kredytowe |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |