routery GSM/3G/LTE
Router DWR-932 4G LTE
- Model:
DWR-932
- Sieć UMTS: 900 MHz
- Sieć GSM: 900 MHz
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
151,06 zł / szt
185,80 zł brutto
Superszybkie połączenie LTE 4G z prędkością pobierania do 150 Mb/s. Wbudowana bateria to 6 godziny nieprzerwanej pracy zdalnej. Oraz wbudowany moduł Wi-Fi, do którego podłączyć można wszystkie mobilne urządzenia swoje oraz swoich znajomych.
| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 47 x 110 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | D-Link |
|---|---|
| Model | DWR-932 |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Karta SIM | Standard |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo | WPA/WPA2 PSK Auto (TKIP/AES) |
| Standardy | 802.11b |
| Antena | Wewnętrzna |
| Liczba anten | 3 |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Porty we/wy | 1 x micro USB |
| Max. prędkość pobierania | 300 |
| Wymiary | 97 x 60 x 16.47 mm |
| Waga | 77 |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Zasilanie |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Transmisja danych | EDGE |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |