USB
Nano adapter WLAN 802.11ac , USB2.0
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows
- Bezpieczeństwo:
64/128-bit WEP, WPA, WPA2, WPA-PSK, TKIP, AES
- Zysk anteny: 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
64,82 zł / szt
79,73 zł brutto
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 75 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Bezpieczeństwo | 64/128-bit WEP, WPA, WPA2, WPA-PSK, TKIP, AES |
| Zysk anteny | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 1 |
| Pasmo | 5 GHz |
| Waga | 0.002 |
| Pozostałe parametry |
|
| Chipset | Realtek 8811AU |
| Interfejs | USB |
| Typ | WiFi |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |