SmartWatch
Smartwatch EW01 srebrny
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Czas pracy na baterii/bateriach: 7
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
176,39 zł / szt
216,96 zł brutto
Smartwatch, który pozwala wyróżnić się z tłumu. Ecowatch 1 posiada solidną obudowę, a jego zaawansowane wnętrze umożliwia odbieranie i wykonywanie połączeń, monitorowanie zdrowia 24/7 i analizę wyników sportowych. Efektowne opakowanie, 3 paski w zestawie i atrakcyjny stosunek jakości do ceny sprawiają, że ciężko przejść obok tego modelu obojętnie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | EcoWatch |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 |
| Złącza | Brak |
| Wymiary |
|
| Waga | 58.4 |
| Pozostałe parametry | Aplikacja: FitCloudPro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | 400 mAh |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,5'' |
| Rozdzielczość | 360 x 360 |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 303 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 190 x 120 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |