myszki
Mysz Rechargeable Multi-Device MS900
- Model:
MS900
- Podświetlenie: Nie
- Przeznaczenie: Biuro
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
275,59 zł / szt
338,98 zł brutto
| Waga | 352 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 130 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dell |
|---|---|
| Model | MS900 |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 8000 |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 8.98 x 12.67 x 4.58 cm |
| Waga | 128.4 |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 2 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Sensor | Track on glass |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Grafitowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |