Ładowarka CH25
- Moc: 25
- Rodzaj: Sieciowa
- Pasuje do:
Telefony i tablety obsługujące ładowanie przez USB-C, w tym iPhone, iPad, Samsung Galaxy, ASUS Zenfone, ROG, Motorola, Google Pixel, OnePlus, Xiaomi, OPPO, VIVO, Realme, Nokia, Sony, Huawei, TECNO, itel, Infinix
- Pełna specyfikacja
Ładowarka USB-C o mocy 25 W do telefonów, tabletów i urządzeń typu wearble. Oprócz PD, QC, oferuje protokół PPS, aby lepiej i szybciej ładować urządzenia Samsung.
Kompaktowa konstrukcja
Technologia GaN minimalizuje rozmiar ładowarki przy jednoczesnym zachowaniu wydajności i kontroli ciepła, oferując bardziej kompaktowe rozwiązanie niż tradycyjne ładowarki.
Gotowy do podróży
Kompaktowa ładowarka z łatwością zmieści się w torbie lub kieszeni, dzięki czemu możesz mieć baterię w domu, w biurze lub gdziekolwiek indziej.
Wbudowana ochrona
Zapewnij bezpieczeństwo swoim urządzeniom dzięki zintegrowanym zabezpieczeniom przed przegrzaniem, przeładowaniem i zwarciami podczas ładowania trzech urządzeń jednocześnie.
Elastyczna konstrukcja wtyczki
Wtyczka została zaprojektowana z myślą o intensywnym użytkowaniu i wytrzymuje tysiące włączeń i wyłączeń, zapewniając niezawodną pracę przez wiele lat.
Szeroka kompatybilność
Telefony i tablety obsługujące ładowanie przez USB-C, w tym iPhone, iPad, Samsung Galaxy, ASUS Zenfone, ROG, Motorola, Google Pixel, OnePlus, Xiaomi, OPPO, VIVO, Realme, Nokia, Sony, Huawei, TECNO, itel, Infinix
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 90 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cudy |
|---|---|
| Moc | 25 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Pasuje do | Telefony i tablety obsługujące ładowanie przez USB-C, w tym iPhone, iPad, Samsung Galaxy, ASUS Zenfone, ROG, Motorola, Google Pixel, OnePlus, Xiaomi, OPPO, VIVO, Realme, Nokia, Sony, Huawei, TECNO, itel, Infinix |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Wymiary | 39.2 × 28 × 44 mm |
| Waga | 57 |
| Pozostałe parametry | Ochrona
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |