Router T3000 IDU
- Model:
T3000 IDU
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura robocza: od -20 do 55°C
- Temperatura przechowywania: -40 do 70°C
- Wilgotność: 5% ~ 95%
- Bezpieczeństwo:
- WPA2(AES)-PSK
- WPA-PSK/WPA2-PSK
- WPA3-PSK
- WPA2-PSK/WPA3-PSK
- Pełna specyfikacja
ZTE T3000 Wi-Fi 6 router Wi-Fi jednostka IDU
Router Wi-Fi z protokołem Wi-Fi6 AX3000 gwarantuje stabilną transmisję danych z prędkością do 3000 Mbps i pokrycie dużych pomieszczeń. Wyposażony w technologię firmy Qualcomm czołowego producenta procesorów do routingu, zLink Boost, Easy Mesh czy NFC zapewnia wygodę korzystania z szybkiej sieci domowej. Świetnie sprawdzi się jako jednostka IDU w komplecie z MC889 5G ODU.
Ruter ZTE T3000 Wi-Fi 6
- Wyjątkowo duży zasięg i stabilna transmisja Wi-Fi
- Wi-Fi 6 o maksymalnej przepustowości do 3000 Mbps
- Wysoki zysk anteny 7dBi dla zwiększenia zasięgu sieci Wi-Fi
- Podwójny WAN z trybem łączenia przepustowości sieci Szerokopasmowych
- szybkie rozszerzanie sieci Wi-Fi jednym przyciskiem z Easy Mesh
- Parowanie bez wpisywania hasła dzięki NFC
Super wydajny procesor główne firmy Qualcomm
Wyjątkowo wydajny, profesjonalny układ Qualcomma został wyposażony w dwurdzeniowy 64-bitowy procesor z silnikiem akceleracji sieci, wyprodukowany w technologii 12nm. Zapewnia to wysoką prędkość przy niskim zapotrzebowaniu na energię.
Szerokość pasma160 MHz
Szerokość pasma kanału sygnału bezprzewodowego w T3000 wynosi 160 MHz I jest to dwukrotnie więcej niż poprzednia generacja standardu Wi-Fi. Oznacza to nawet dwukrotne zwiększenie prędkości transferu danych.
Podwójne gniazdo WAN + zLINK Boost = zwiększona przepustowość kanału na wejściu
Dzięki przewodowej technologii dual-channel zLink Boost, domowe łącza szerokopasmowe dwóch różnych operatorów mogą być zcalone w jeden wspólny kanał, co pozwala na zwiększenie jego przepustowości na wejściu.
Antena o dużym zysku 7dBi
Duże pomieszczenia i pokrycie znacznych powierzchni
Zewnętrzna antena o dużym zysku 7 dBi i jednoczesna praca na 2 kanałach częstotliwości: 2,4- i 5 GHz zwiększają wydajność penetracji sygnału przez ściany. Jeden router umożliwia łatwe objęcie zasięgiem Wi-Fi większej powierzchni.
Easy Mesh - rozszerzanie sieci jednym przyciskiem
Urządzenie obsługuje standard technologii sieciowej Easy mesh, a jeden przycisk łatwo rozszerza sieć. Nawet urządzeniom rozlokowanym w wielopiętrowych budynkach, sieci mesh złożona z kilku routerów może zapewnić bezproblemowy zasięg i automatyczny roaming Wi-Fi.
Inteligentne szybkie parowanie NFC dla zwiększenia wygody dostępu do sieci Wi-Fi
Funkcja szybkiego parowania NFC, bez potrzeby wpisywania hasła, umożliwia błyskawiczne przyłączenie samrtfona z systemem operacyjnym Android do sieci bezprzewodowej.
Seria routerów Wi-Fi od ZTE została stworzona przez międzynarodowy zespół uznanych projektantów urządzeń
ZTE T3000 otrzymał nagrodę za innowacyjne połączenie wzornictwa i technologii w międzynarodowym konkursie Good Design Award. Dzięki temu router przestał być nudnym urządzeniem i stał się designerskim gadżetem do domu.
| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 350 x 215 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ZTE |
|---|---|
| Model | T3000 IDU |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 5 GHz |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Liczba anten | 4 |
| Wymiary | 245 x 130 x 37 mm |
| Waga | 416 |
| Pozostałe parametry | Przycisk Reset/WPS |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |