myszki
Mysz Compact BlueTrace, czarna
- Model:
AMU75EU
- Profil: Uniwersalny
- Podświetlenie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
38,83 zł / szt
47,76 zł brutto
| Waga | 94 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 93 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Targus |
|---|---|
| Model | AMU75EU |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Wymiary | 8 x 4,5 x 2,5 cm |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |