przełączniki niezarządzalne
Przełącznik SG116E 16xGbE
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bufor pakietów: 4.1
- Rozmiar ramki Jumbo: 9
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
241,03 zł / szt
296,47 zł brutto
Przełącznik TL-SG116E Unmanaged Pro jest idealnym rozwiązaniem dla przełączników niezarządzalnych, dostosowanych do sieci domowych i małych firm. Konstrukcja typu "plug-and-play" ułatwia instalację bez potrzeby korzystania z pomocy technika, a solidna metalowa obudowa zapewnia lepszą ochronę komponentów. Wyposażony w inteligentne funkcje zarządzania, takie jak QoS, VLAN, IGMP Snooping i wiele innych, ten przełącznik działa zarówno w prostych, jak i bardziej wymagających środowiskach sieciowych.
| Waga | 1400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 420 x 70 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 4.1 |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 |
| Prędkość przekazywania | 23.81 |
| VLAN | Obsługuje do 32 VLAN jednocześnie (poza 4K VLAN ID) |
| Funkcje L2 |
|
| Pobór mocy | 9.3 |
| Wymiary | 286 x 111,7 x 25,4 mm |
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz (wyjście: 9VDC / 0,6A) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Przepustowość | 32 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 16 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |