myszki
Mysz bezprzewodowa Versa Pro W + Dock
- Model:
Versa Pro W + Mouse Dock Pro
- Przeznaczenie: Gaming
- Rozdzielczość (min.): 400
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
344,45 zł / szt
423,67 zł brutto
Bezprzewodowa mysz Versa Pro W + Mouse Dock Pro
- Slot na klucz USB w obudowie myszy
- Wbudowany akumulator 450 mAh
- MSI Diamond Lightgrips
- Czterokierunkowy scroll
Specyfikacja techniczna
| Producent | MSI |
|---|---|
| Model | Versa Pro W + Mouse Dock Pro |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Rozdzielczość (min.) | 400 |
| Rozdzielczość (maks.) | 6400 |
| Profil | Praworęczny |
| Podświetlenie | RGB |
| Wymiary | 129 x 80 x 44 mm |
| Pozostałe parametry | Waga: 97 g (bez kabla) |
| Liczba przycisków | 15 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 2 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Interfejs | USB |
| Kolor | czarny |
| Waga | 460 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 215 x 175 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |