akcesoria
UPS RACK KIT dla VFI 6000/10000 P/RT LCD
- Pasuje do:
- VFI 6000P/RT
- VFI 10000P/RT LCD - Wymiary:
550 x 140 x 70 mm
- Waga: 3.1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
272,67 zł / szt
335,38 zł brutto
PowerWalker Rack-Kit 2
Cechy główne:
- Umożliwia instalacje UPS w szafie Rack
- Możliwość dopasowania rozmiaru: od 490 do 780 mm
| Waga | 3260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 135 x 540 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | PowerWalker |
|---|---|
| Pasuje do | - VFI 6000P/RT |
| Wymiary | 550 x 140 x 70 mm |
| Waga | 3.1 |
| Akcesoria w zestawie | - Szyny Rack (2 sztuki) |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |