myszki
Mysz 150 bezprzewodowa 2S9L1AA#ABB
- Model:
HP 150
- Profil: Uniwersalny
- Podświetlenie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
45,71 zł / szt
56,22 zł brutto
Mysz bezprzewodowa HP 150 (2S9L1AA)
Bezprzewodowo. Precyzyjnie. Wygodnie.
Ta precyzyjna i wygodna mysz bezprzewodowa została zaprojektowana z myślą o szybkim klikaniu i utrzymaniu produktywności przez cały dzień, niezależnie od tego, dokąd zaprowadzi Cię droga.
Doskonałe wyważenie
Dzięki czujnikowi optycznemu o rozdzielczości 1600 DPI urządzenie zapewnia niesamowitą precyzję działania na niemal każdej powierzchni. Wrzuć ją do swojej torby z laptopem, a będziesz mieć pod ręką wszystko, czego potrzeba w podróży.
Bez żadnych ograniczeń
Uwolnij się od przewodów i bałaganu dzięki bezprzewodowemu połączeniu 2,4 GHz za pomocą zwykłego klucza sprzętowego.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HyperX |
|---|---|
| Model | HP 150 |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Zasięg | 10 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Wymiary | 10,3 x 6,11 x 3,4 cm |
| Waga | 0.05 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 96 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 90 x 130 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |