Monitor 31.5 cala MA320UP 4K 5ms/IPS/USB/HDMI/Biały
- Model:
9H.LP9LB.QBE
- Wysokość z podstawą: 424.4
- Głębokość z podstawą: 220.2
- Pełna specyfikacja
Synchronizacja z kontrolą MacBooka
Teraz możesz zsynchronizować sterowanie pomiędzy swoim MacBookiem a monitorem za pomocą prostych skrótów klawiaturowych, tak jak na MacBook Pro czy MacBook Air. Wystarczy nacisnąć klawisz jasności lub głośności, a oba ekrany dostosują się jednocześnie.
Nano Gloss Panel. Kolory Maca - wyraźnie i naturalnie
Jeśli podoba Ci się, jak Twój Mac wygląda na szklanym wyświetlaczu, tu poczujesz się jak w domu. Powłoka Nano Gloss daje krystaliczną głębię obrazu, prawdziwą czerń, wyraziste światła i mocny kontrast, pokazując Twojego Maca dokładnie tak, jak powinien być widziany. Nawet z boku obraz pozostaje wyraźny i naturalny, więc każde spojrzenie to pełna satysfakcja w stylu Mac.
Mocna baza łączy wszystko
To więcej niż stylowy monitor zewnętrzny do Twojego MacBook Pro i MacBook Air. To także praktyczne centrum dowodzenia dla wszystkich urządzeń Apple na Twoim biurku. Wbudowane porty USB-C 90W i 15W* ładują Twojego iPada lub iPhonea podczas pracy.
Łatwo dopasowujemy się do Ciebie. Ty oglądasz wygodnie.
Koniec z nieprawidłową postawą. Najlepsze monitory BenQ do MacBook Pro i MacBook Air wykraczają poza ograniczenia ekranu, dając większą swobodę dzięki regulacji kąta nachylenia i wysokości to lepszy komfort oglądania na co dzień.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Benq |
|---|---|
| Model | 9H.LP9LB.QBE |
| Wysokość z podstawą | 424.4 |
| Głębokość z podstawą | 220.2 |
| Waga z podstawą | 9.1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wysokość (maks.) | 608.8 |
| Jasność HDR | 600 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Tilt | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 115 |
| Certyfikaty | TUV |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 |
| Swivel | Tak |
| Jasność | 550 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 45 |
| Waga | 6.05 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 493.8 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 714.5 |
| Głębokość | 82.7 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | Biały |
| Waga | 15500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 970 x 530 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |