pendrive
Pendrive 256GB USB3.0 ATTACHE 4 FD256ATT431KK-EF
- Pojemność pamięci flash: 256
- Wymiary:
53,8 x 19,5 x 9,5mm
- Prędkość zapisu: 20
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
111,14 zł / szt
136,70 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | PNY |
|---|---|
| Pojemność pamięci flash | 256 |
| Wymiary | 53,8 x 19,5 x 9,5mm |
| Prędkość zapisu | 20 |
| Prędkość odczytu | 80 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 100 x 135 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |