urządzenia czyszczące
Myjka do okien WV 1 Plus EU1.633-608.0
- Czas pracy na baterii/bateriach: 25
- Czas ładowania: 150
- Wydajność : 70
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 13 w magazynie
148,57 zł / szt
182,74 zł brutto
Szybkie i proste czyszczenie okien teraz jeszcze łatwiejsze! Myjka WV 1 posiada pojemną baterię i diodę LED pokazującą stan jej naładowania. Niska waga przekłada się na komfortowe czyszczenie okien. Zintegrowany z urządzeniem, zbiornik wody brudnej jest łatwy do opróżnienia. W wyposażeniu środek do czyszczenia okien (koncentrat 1 x 20 ml), butelka ze spryskiwaczem, pad z mikrofibry, ssawka 250 mm, bateria litowo-jonowa oraz ładowarka.
Niska waga
Wygodny i pewny chwyt.
Niewielkie i wygodne w użyciu urządzenie
Ułatwia czyszczenie płaskich powierzchni.
Wskaźnik LED w zasięgu wzroku
Wskaźnik LED zintegrowany z przyciskiem pozwala łatwo określić stan naładowania urządzenia.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Karcher |
|---|---|
| Czas pracy na baterii/bateriach | 25 |
| Czas ładowania | 150 |
| Wydajność | 70 |
| Wymiary | 130 x 250 x 275 mm |
| Waga | 0.5 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pojemność | 100 |
| Typ | Myjka do okien |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 190 x 270 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |