pendrive
Pendrive 1TB USB 3.1 ATTACHE 4 FD1TBATT431KK-EF
- Pojemność pamięci flash: 1
- Wymiary:
53.8 x 19.5 x 9.5 mm
- Prędkość zapisu: 20
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
271,33 zł / szt
333,74 zł brutto
Trwały i lekki Attaché 4 USB 3.1 firmy PNY jest wygodnym sposobem na przechowywanie obrazów, muzyki i dokumentów oraz dzielenie nimi się z innym. Ta przenośna pamięć zawiera przesuwaną nasadkę wbudowaną w urządzenie, co oznacza, że już nigdy nie zgubisz zatyczki! Ten pendrive USB 3.1 Flash Drive jest niewielki rozmiarem, lecz wielki osiągami!
Specyfikacja techniczna
| Producent | PNY |
|---|---|
| Pojemność pamięci flash | 1 |
| Wymiary | 53.8 x 19.5 x 9.5 mm |
| Prędkość zapisu | 20 |
| Prędkość odczytu | 80 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 100 x 135 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |