obudowy
Obudowa Chiron ZH68 Gaming
- Panel boczny: Szkło hartowane
- Złącza na przednim panelu: 2 x USB 2.0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 4
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
197,68 zł / szt
243,15 zł brutto
Obudowa iBOX Chiron ZH68 została stworzona z myślą o profesjonalnych graczach komputerowych. Wyróżnikiem są wielkie wentylatory RGB zamontowane na froncie obudowy. Zasilacz montowany jest na dole obudowy w specjalnym tunelu mającym na celu separację go od pozostałych części obudowy. Nowoczesny design oraz mnogość kolorów podświetlenia RGB zapewnią niesamowitych doznań podczas codziennego użytkowania komputera. Boczny oraz przedni panel wykonane zostały z wytrzymałego, hartowanego szkła, zapewniającego niesamowity wygląd połączony z solidną konstrukcją. Zasilacz odseparowany jest od pozostałych podzespołów dzięki specjalnie zaprojektowanemu tunelowi.
Specyfikacja techniczna
| Producent | iBOX |
|---|---|
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Wymiary | 54 x 54 x 29 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Micro ATX |
| Wentylator | 20 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 8000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 x 540 x 540 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |