monitory
Monitor 32 Predator XB323 QKNVbmiiphuzx
- Model:
UM.JX3EE.V01
- Częstotliwość pozioma max.: 144
- Kontrast statyczny: 1 000:1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
2 845,00 zł / szt
3 499,35 zł brutto
Monitor 32 Predator XB323 QKNVbmiiphuzx
| Waga | 15000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 460 x 380 x 800 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Acer |
|---|---|
| Model | UM.JX3EE.V01 |
| Częstotliwość pozioma max. | 144 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Jasność | 400 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 55 |
| Pozostałe parametry | Stojak
Moc
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 610 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 720 |
| Głębokość | 309 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |