Mysz i011 Seagull
- Model:
i011 Seagull
- Profil: Uniwersalny
- Podświetlenie: Nie
- Pełna specyfikacja
Mysz iBox Seagull I011
iBox Seagull Myszka przewodowa w modnym białym kolorze i ciekawym nieszablonowym wyglądzie, pracująca ze zmienną rozdzielczością aż do 2400 DPI. Posiada 3 przyciski funkcyjne oraz przycisk umożliwiający zmianę DPI. Symetryczna obudowa przyjazna dla osób lewo i prawo-ręcznych.
Elegancja
Mysz jest wykonana z białego plastiku dzięki czemu wygląda elegancko. Symetryczny kształt dopasowany jest zarówno dla osób prawo jak i leworęcznych a dzięki większej szerokości sprawia, że długotrwałe używanie nie męczy dłoni.
Funkcjonalność
Szeroki zakres rozdzielczoci sensora 800-1200-1600-2400 DPI pozwoli dopasować pracę myszki do swoich preferencji. Seagull to idealne rozwiązanie dla osób ceniących piękne narzędzia w pracy.
| Waga | 98 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 90 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | iBOX |
|---|---|
| Model | i011 Seagull |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |