Pralka WW90FG3M05TWEO
- Poziom hałasu: 76
- Zabezpieczenia: Przed dziećmi
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Pełna specyfikacja
Pralka WW90FG3M05TWEO
Energooszczędność
Klasa energetyczna AOszczędzaj energię, nie rezygnując z efektywnego prania. Zgodnie z aktualnym oznaczeniem klas efektywności energetycznej, pralka posiada klasę - A. Zaawansowane technologie inteligentnie poprawiają wydajność prania, jednocześnie zmniejszając zużycie energii bez utraty funkcjonalności.
Usuwanie nawet do 99,9% bakterii
Higieniczna para
Higieniczna czystość ubrań. Program Higieniczna para dezynfekuje ubrania za pomocą pary. Zapewnia również łatwiejsze usuwanie trudnych plam. Para wnika w głęboko osadzone zabrudzenia, ułatwiając ich usuwanie.
Czysta pralka
Program Czyszczenie bębna
Zadbaj o higieniczną czystość bębna bez konieczności użycia detergentów. Dbając o bęben, dbasz również o prane w nim rzeczy.
| Waga | 70000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 670 x 680 x 780 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Samsung |
|---|---|
| Poziom hałasu | 76 |
| Zabezpieczenia | Przed dziećmi |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | B |
| WiFi | Nie |
| Programy i opcje prania | Mix |
| Poziom hałasu wirowania | 76 - 80 dB |
| Waga | 64 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.5 |
| Głębokość | 52 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 9 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |