monitory
Monitor 31,5 cali VG32AQA1A
- Model:
VG32AQA1A
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 250
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
934,40 zł / szt
1 149,31 zł brutto
| Waga | 10000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 800 x 200 x 600 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | VG32AQA1A |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 250 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 |
| Częstotliwość pionowa max. | 170 |
| Wysokość z podstawą | 496.2 |
| Głębokość z podstawą | 213.81 |
| Waga z podstawą | 6.7 |
| Częstotliwość odświeżania | 170 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Obszar widzialny w pionie | 392.256 |
| Obszar widzialny w poziomie | 697.344 |
| Certyfikaty | TUV, AMD FreeSync Premium |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 27 |
| Waga | 5.7 |
| Plamka matrycy | 0.272 |
| Wysokość | 426.2 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 716.3 |
| Głębokość | 54.87 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI, 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E, nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |