przełączniki niezarządzalne
Switch RCH40 E2
- Liczba portów PoE+: Brak
- Liczba portów SFP+: Brak
- Liczba portów QSFP+: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
442,20 zł / szt
543,91 zł brutto
RCH40 E2
Yealink RCH40 E2 to wszechstronny hub kablowy zaprojektowany specjalnie do obsługi potrzeb średnich i dużych sal konferencyjnych. Oferuje szereg zaawansowanych funkcji, które ułatwiają i zabezpieczają połączenia oraz dostarczają wystarczającą moc, aby obsłużyć zaawansowane systemy wideokonferencyjne.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Yealink |
|---|---|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| QoS | Tak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów 25Gb | Brak |
| Pobór mocy | 48 |
| Wymiary | 23 x 100 x 100 mm |
| Zasilanie | 48V 2A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Obsługiwane protokoły i standardy | 802.3af |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 4 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Waga | 1250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 215 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |