Mysz programowalna Bluetooth 425 7M1D5AA
- Model:
HP 425
- Profil: Uniwersalny
- Przeznaczenie: Biuro
- Pełna specyfikacja
Wydajność. Uproszczenie.
Ta mysz Bluetooth zapewnia przenośną wydajność, gdziekolwiek jesteś. Ciesz się wysoką czułością (4000 dpi) i swobodą śledzenia na praktycznie każdej powierzchni. Otrzymasz aż do 24 miesięcy żywotności baterii z jednej baterii AA i dzięki cichemu kliknięciu możesz pracować pewnie w dowolnym miejscu.
Rusz. Połącz. Pracuj. Powtórz.
Niezależnie od tego, jakiego urządzenia lub systemu operacyjnego używasz możesz połączyć się nawet z trzema urządzeniami za pomocą jednej myszy. Pracuj bezproblemowo, gdziekolwiek jesteś, dzięki natychmiastowemu połączeniu bez klucza sprzętowego za pośrednictwem energooszczędnego Bluetooth 5.3 i Microsoft Swift Pair.
Dostosuj, aby zoptymalizować
Dostosuj swoją mysz do tego, jak najlepiej Ci się pracuje. Wystarczy pobrać aplikację HP Accessory Center, aby zaprogramować sześć przycisków do Twojego przepływu pracy i zmaksymalizować produktywność. Kółko odchylane 4-D umożliwia łatwe przewijanie w poziomie.
Cichsze kliknięcia
Dzięki funkcji cichego kliknięcia możesz stworzyć spokojną przestrzeń do pracy w dowolnym miejscu, jednocześnie ograniczając rozpraszanie i nie przeszkadzając innym.
Łączność szybkiej pary Bluetooth
Połącz się szybko i łatwo z niemal każdym urządzeniem. Dzięki Microsoft Swift Pair i Bluetooth możesz uniknąć konieczności poruszania się po menu ustawień.
Ulepszone przewijanie w 4 kierunkach
Idealne do przeglądania szerokich dokumentów lub stron internetowych, konfigurowalne kółko odchylania w 4 kierunkach umożliwia przewijanie w lewo/prawo oraz w górę/w dół, a także programowalne funkcje.
Cały dzień, codzienny komfort
Ta elegancka, lekka mysz z gumowymi uchwytami bocznymi zapewnia codzienny komfort i precyzję, nawet po wielu godzinach użytkowania.
| Waga | 169 kg |
|---|---|
| Wymiary | 48 x 108 x 128 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Model | HP 425 |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) | 4000 |
| Wymiary | 108,6 x 61,6 x 38 mm |
| Waga | 89 |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |