monitory
Monitor 27 cali VG279QML5A IPS 240Hz 2HDMI DP
- Model:
VG279QML5A
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 267
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
676,43 zł / szt
832,01 zł brutto
VG279QML5A
- 27 Full HD (1920 x 1080) z panelem Fast IPS i częstotliwością odświeżania 240 Hz zapewnia wyjątkowo płynną i dynamiczną rozgrywkę.
- Technologia ASUS Fast IPS umożliwia osiągnięcie minimalnego czasu reakcji 0,3 ms, gwarantując ostre i wyraźne efekty wizualne przy wysokiej liczbie klatek na sekundę.
- FreeSync Premium oraz zgodność z G-SYNC zapewniają płynny obraz bez tearingu.
- Technologia ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) pozwala jednocześnie korzystać z ELMB i zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), eliminując ghosting i tearing, co przekłada się na wyraźny i płynny obraz nawet przy dużej liczbie klatek na sekundę.
- DisplayWidget Center umożliwia łatwy dostęp do menu ekranowego (OSD) oraz szybką regulację ustawień monitora za pomocą myszy.
- Technologia TUF Gaming AI wykorzystuje rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji, aby zwiększyć komfort i wciągnięcie w rozgrywkę.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | VG279QML5A |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 267 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 |
| Wysokość z podstawą | 547 |
| Głębokość z podstawą | 215 |
| Waga z podstawą | 5.8 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Jasność HDR | 400 |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Tilt | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 120 |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 |
| Certyfikaty | TUV |
| Swivel | Tak |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 21 |
| Waga | 3.6 |
| Pozostałe parametry |
|
| Plamka matrycy | 0.311 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 369 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 615 |
| Głębokość | 60 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 7500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 725 x 220 x 440 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |