radioodtwarzacze
PP5BR Przenośny radioodtwarzacz z SD/USB
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Max. moc głośników (sumaryczna): 3
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
103,10 zł / szt
126,81 zł brutto
Przenośny radioodtwarzacz z SD/USB
- Radio FM z pamięcią 60 stacji
- Odtwarzacz MP3 USB/SD (do 32GB)
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Złącza | microUSB |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Pamięć stacji | 60 |
| Wymiary | 180 x 80 x 100 mm. |
| Waga | 0.72 |
| Pozostałe parametry | - Zasilanie bateryjne: akumulator (1000mAh) |
| Akcesoria w zestawie | Pilot |
| Funkcje specjalne | - Czerwony wyświetlacz LED |
| Unboxing | |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Drewnopodobny |
| Waga | 985 kg |
|---|---|
| Wymiary | 145 x 215 x 135 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |