plastyczne
Szablony - Litery, cyfry i symbole
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.
- Nr katalogowy:
65774
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
9,90 zł / szt
12,18 zł brutto
Szablony - Litery, cyfry i symbole
Szablony rysunkowe z motywem liter i symboli. Opakowanie zawiera 2 szablony o wymiarach 27 x 23 cm.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację. |
| Nr katalogowy | 65774 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Art. szkolne i papiernicze |
| Rodzaj | Szablony i malowanki |
| Wymiary | 27 x 23 cm |
| Akcesoria w zestawie | 2 x Szablon |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 115 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 x 265 x 190 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |