Monitor 19 cali B1980S-B1 HDMI, DP, PIVOT, HAS/150mm
- Model:
ProLite B1980S-B1
- WiFi: Nie
- Kontrast statyczny: 1 000:1
- Pełna specyfikacja
ProLite B1980S-B1
19-calowy monitor Prolite B1980S, zaprojektowany z myślą o biznesie, to imponujący monitor z podświetleniem LED i podstawką o regulowanej wysokości
Zaprojektowany dla biznesu, ten podświetlany diodami LED monitor oferuje 150 mm regulacji wysokości i obrót ekranu, co pozwala na idealne ustawienie ekranu dla ergonomicznej postawy i optymalnego komfortu oglądania. Dzięki czasowi reakcji 3 ms i wysokiemu kontrastowi, B1980S jest idealny do szerokiej gamy zastosowań biznesowych. Funkcje korekcji sRGB i gamma zapewniają precyzyjną regulację nawet najdrobniejszych niuansów kolorów. Ponadto monitor jest wyposażony w zintegrowane głośniki dla dodatkowej wygody.
Dostępny również ze stałą podstawą: ProLite E1980S-B1 i w kolorze białym: ProLite B1980S-W1
| Waga | 6000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 480 x 160 x 410 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | ProLite B1980S-B1 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wysokość (maks.) | 603 |
| Zakres regulacji wysokości | 150 |
| Certyfikaty | CE |
| Obszar widzialny w pionie | 301.05 |
| Obszar widzialny w poziomie | 376.32 |
| Kontrast dynamiczny | 12 000 000:1 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 3 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 12 |
| Waga | 4.5 |
| Plamka matrycy | 0.294 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 453 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 411 |
| Głębokość | 245.5 |
| Proporcje obrazu | 5:4 |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 19" |
| Rozdzielczość | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |