moduły SFP, DAC
Moduł SM5110-SR SFP+ LC 10GBase-SR
- Max. prędkość przesyłu: 10
- Standard: SFP+
- Typ / długość fali: 850 nm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
74,42 zł / szt
91,54 zł brutto
Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TP-Link SM5110-SR
TL-SM5110-SR pozwala na zwiększenie odległości transferowych w oparciu o łącze Ethernet 10G. Jest to wielomodowy moduł SFP+, 10GBASE-SR, 850 nm o wysokiej wydajności. Urządzenie obsługuje tryb pełnego dupleksu, połączenia Ethernet 10G na odległość 300 m lub 33 m z użyciem odpowiednio światłowodowych kabli 50/125 m lub 62,5/125 m.
- Wielomodowy moduł SFP+ LC
- Obsługa Hot-Plugging
- Obsługa funkcji DDM
- Zgodność z wymogami SFP+ MSA
- Zgodność z przełącznikami wyposażonymi w porty SFP+ 10G, w tym TL-SG3428X, TL-SG3428XMP JetStream.
| Waga | 62 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 85 x 125 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Max. prędkość przesyłu | 10 |
| Standard | SFP+ |
| Typ / długość fali | 850 nm |
| Zasięg | 300 m |
| Rodzaj światłowodu | Multi-mode |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |