Waga łazienkowa WLS001.1
- Obciążenie (maks.): 150
- Dokładność pomiaru: 100
- Pomiar: Masa ciała
- Pełna specyfikacja
Waga łazienkowa LAFE WLS001.1 to uniwersalna waga elektroniczna dla każdego.
Dzięki precyzyjnym czujnikom można kontrolować co dziennie wagę swojego ciała. Szklana platforma zdobiona przyjemną dla oka grafiką, która z pewnością będzie się dobrze komponować w każdym pomieszczeniu.
Wytrzymała i stabilna szklana platforma o wymiarach 30x30 cm i grubości 6mm, wyposażona w cztery precyzyjne czujniki umożliwiające precyzyjny pomiar w zakresie od 0 do 150kg. Dokładność pomiaru to 100g co wystarczy by dość precyzyjnie kontrolować wagę swojego ciała. Wartość pomiaru wskazuje cyfrowy wyświetlacz LCD. Waga wyposażona jest w automatyczny system zerowania oraz automatyczne włączanie i wyłączanie. Pomiaru można dokonać w trzech różnych jednostkach : kg, lb, st.
| Waga | 1700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 320 x 325 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lafe |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 150 |
| Dokładność pomiaru | 100 |
| Pomiar | Masa ciała |
|   |
|
| Wymiary | 30,00 x 30,00 x 0,60 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |
