Zestaw DIY Slime Fluffy XL
- Bezpieczeństwo:
- Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy.
- Ryzyko zadławienia płynem lub piaskiem możliwym do połknięcia.
- Do używania pod nadzorem osoby dorosłej.
- Nie nadaje się do spożycia.
- W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA:
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
TU3864
- Pełna specyfikacja
Stwórz własny, wyjątkowo miękki i lekki slime o spektakularnie puszystej konsystencji! DIY Slime Fluffy to kreatywny zestaw, który pozwala dzieciom wejść w świat eksperymentów z fakturą i samodzielnie przygotować masę plastyczną, jakiej jeszcze nie było. Sekretem efektu jest piasek Fluffy to on nadaje slimeowi napowietrzoną strukturę, zwiększa jego objętość i sprawia, że masa staje się niezwykle elastyczna, delikatna i przyjemna w dotyku. Ugniatanie, rozciąganie i formowanie puszystej masy dostarcza wyjątkowych wrażeń sensorycznych i mnóstwa satysfakcji.
SKŁAD ZESTAWU:
- 500 ml kleju białego PVA,
- 250 ml aktywatora,
- 25 gramów różowego piasku fluffy,
- 25 gramów niebieskiego piasku fluffy,
- Szpatułkę,
- Miarka 50 ml,
- Pojemniczek do przechowywania.
Rozmiar opakowania: 16,5 x 26,5 x 7 cm
Wiek: 6+
INSTRUKCJA:
- Wlej klej PVA do miseczki/pojemnika.
- Do kleju wsyp porcjami piasek fluffy, który dodaliśmy do zestawu. Składniki dokładnie rozmieszaj ze sobą.
- Powoli dolewaj aktywator. Mieszaj Slime tak długo, aż masa zacznie oddzielać się od ścianek pojemnika.
- Wyrabiaj Slime do uzyskania przez niego idealnej konsystencji. Jeśli nadal zbyt mocno klei się do rąk, dodaj do niego jeszcze odrobinę aktywatora.
- Twój Slime jest już gotowy!
- Pamiętaj, że jeśli po skończonej zabawie schowasz Slima do zamykanego pojemniczka, dłużej zachowa on swoje właściwości.
Dla bezpieczeństwa zachęcamy do założenia fartuszka ochronnego i rękawiczek.
WAŻNE:
Składniki wchodzące do zestawu zostały przebadane i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Produkt wolny od mikroplastiku.
WYPRODUKOWANO W POLSCE
Specyfikacja techniczna
| Producent | TUBAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | TU3864 |
| Obszar | Pozostałe |
| Rodzaj | Masy plastyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 16,5 x 26,5 x 7 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 1030 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 160 x 260 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |