akumulatory/baterie
Moduł bateryjny 9E EBM 72V Rack2U 9EEBM72R
- Rodzaj: Moduł bateryjny
- Liczba akumulatorów: 12
- Wymiary:
608 x 86.5 x 438 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
2 528,37 zł / szt
3 109,90 zł brutto
Eaton 9E zewnętrzny moduł bateryjny (EBM), 72 V, rack, 2U
| Waga | 45500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 580 x 780 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eaton |
|---|---|
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Liczba akumulatorów | 12 |
| Wymiary | 608 x 86.5 x 438 mm |
| Waga | 41.6 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pojemność akumulatora | 9 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |