akumulatory/baterie
Moduł bateryjny 9E EBM 72V Rack2U 9EEBM72R
- Rodzaj: Moduł bateryjny
- Liczba akumulatorów: 12
- Wymiary:
608 x 86.5 x 438 mm
- Full specification
Status: Out of stock
2 528.37 zł / szt
3 109.90 zł gross
Eaton 9E zewnętrzny moduł bateryjny (EBM), 72 V, rack, 2U
Technical Specifications
| Brand | Eaton |
|---|---|
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Liczba akumulatorów | 12 |
| Wymiary | 608 x 86.5 x 438 mm |
| Waga | 41.6 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pojemność akumulatora | 9 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 45500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 580 x 780 x 230 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |