Głośniki Pebble SE Czarne
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Max. moc głośników (sumaryczna): 8.8
- Pełna specyfikacja
USTAW NASTRÓJ
Przenieś swoją rozrywkę poza ekran dzięki wbudowanym 7 zaprogramowanym trybom podświetlenia. Niezależnie od tego, czy lubisz dynamiczne spektrum promiennych kolorów, czy uspokajający stały odcień, pozwól światłu wykreaować atmosferę w Twojej przestrzeni.
WYPEŁNIONY FUNKCJAMI
Przy wysokości zaledwie 116 mm Creative Pebble SE jest zbudowany tak, aby pasował do każdego pokoju, dodając estetyczny wygląd bez zajmowania dużej przestrzeni. W komplecie z wygodnym pokrętłem głośności do szybkiego sterowania.
DYNAMICZNY DUET KOLORÓW
Niezależnie od tego, czy jest czarny, czy biały, ten głośnik w kształcie kuli będzie wyróżniał się na tle innych i bez trudu wzbogaci każdą przestrzeń.
SZYBKA GRA
Wystarczy podłączyć kabel USB-C do dostępnego portu USB w celu zasilania, a następnie kabel wejściowy AUX do urządzenia audio i wszystko gotowe!
PRZEKRACZAJĄCE GRANICE
Creative Pebble SE zapewnia zrównoważony dźwięk z doskonałym połączeniem głębi i czystości dzięki wbudowanym pasywnym przetwornikom o mocy do 4,4 W RMS.
IDEALNIE POD KAŻDYM KĄTEM
Wykonane z precyzją, nasze kultowe przetworniki uniesione pod kątem 45° są celowo tak ustawione, aby kierować dźwięk bezpośrednio do Twoich uszu, umieszczając Cię w idealnym miejscu dla maksymalnej przyjemności z doskonałego brzmienia.
| Waga | 894 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 240 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Creative Labs |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 8.8 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 80 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Wymiary | 116 x 113 x 117 mm |
| Waga | 700 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |