modele plastikowe
Model plastikowy Statek KFK Krieg sfischkutter 1/144
- Bezpieczeństwo:
Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 102
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
69,00 zł / szt
84,87 zł brutto
Model plastikowy Statek KFK Krieg sfischkutter 1/144
KFK (Kriegsfischkutter) - były łodziami wzorowanymi na małych pomocniczych okrętach wojennych niemieckiej marynarki wojennej z czasów II wojny światowej. . Wykorzystywano je w placówkach i służbach bezpieczeństwa na wybrzeżu, we flotyllach myśliwskich na łodzie podwodne , a w okresie powojennym do rozminowywania i rybołówstwa.
Plastikowy model do sklejania Revell ( REV-05242 ) nie zawiera w komplecie farb i kleju.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Revell |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 102 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 05242 |
| Skala | 1:144 |
| Rodzaj | Statki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 35,1 x 21,2 x 4,4 cm |
| Pozostałe informacje | Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju, pędzęlka ani farbek. Instrukcja wewnątrz opakowania. |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Długość | 16.8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Waga | 260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 210 x 350 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |